+38(050)-300-32-08
Не дозвонились?
Закажите обратный звонок!
0

В корзине 0 товаров
на сумму 0.00 грн.

Перейти в корзину

Dufta Средство для удаления запаха в салонах автомобилей, 1 л

Есть в наличии

Рейтинг:

Оценка 0
0 отзывов
36120
Артикул:
спрей
Вид
для удаления запаха в салоне автомобиля
Назначение
1000
Объем
1
Количество
Dufta
Производитель
Германия
Страна производства
Торговым агентам:         Остаток: 0.00
Описание

Доставка от 5 до 7 дней.

Інтернет магазин МЛК пропонує Вам купити засіб для видалення запаху в салонах автомобілів онлайн DuftaCar Засіб для видалення запаху в салонах автомобілів, 1 л.

Опис товару:
Неприємні запахи розчиняються в повітрі - просто і екологічно: засіб DuftaCar спеціально розроблено для нейтралізації запахів органічного походження: від диму, їжі, сечі, поту, блювоти, домашніх тварин, бензину, масел всередині транспортних засобів. DuftaCar надійно усуває запахи в автомобілях, човнах, житлових причепах, туристичних наметах, автобусах, вантажівках - в тому числі на оббивці й готових текстильних виробах. Потенційні споживачі - автомобілісти, таксі, транспортні перевезення, кур'єрські служби, екскурсійні тури - салони автобусів, вагони ж / д транспорту, салони авіа - транспорту, власники яхт, яхт-клуби, клінінг та ін. Купити  онлайн засіб для видалення запаху в салонах автомобілів за вигідною ціною Ви можете в інтернет магазині доставки товарів МЛК

Характеристики:

  • Тип: спрей
  • Призначення: для видалення запаху в салонах автомобілів
  • Тип аромату: свіжі
  • Обсяг: 1000 мл


Принцип дії: ензими, що входять до складу DuftaCar, розщеплюють органічні пахучі частинки і повністю усувають запах, а не маскують його.

Застосування: наскільки можливо, усунути джерело запаху; рясно розпорошити засіб в приміщенні і на джерело запаху; засіб повинен досягти джерела запаху; дати просохнути; при необхідності повторити обробку.

Ефективно: 100% видаляє неприємні запахи, а не маскує їх; НЕ дезодорант; просто в застосуванні; діє відразу після нанесення.

Екологічно: складається з рослинних ферментів (ензимів); в розпилювальних пляшках відсутні гази витискувачі, що викликають парниковий ефект; не містить аніонних тензидов і фосфонатов; не хімія; розроблено виключно без експериментів над тваринами; підходить для веган; вся упаковка можна відновити у.

Гипоаллергенно: не містить речовин, що викликають алергію або напади астми, як у людей так і у звірів; не містить ароматизаторів; не містить ефірних масел.

УВАГА: можливе випадання в осад, перед вживанням струснути; не розводити водою - готовий розчин; не підходить для вживання в їжу.

Cклад:  вода, ферменти (ензими) на основі рослинних екстрактів, інші інгредієнти <1% (лимонна кислота, ПАР-зернові похідні, поліспирти, консервант: CPC).

Виробник: Dufta, Німеччина

Безкоштовна доставка товарів по Харкову.

Фото товару є власністю інтернет магазину МЛК.Интернет магазин МЛК предлагает Вам купить средство для удаления запаха в салонах автомобилей онлайн DuftaCar Средство для удаления запаха в салонах автомобилей, 1 л.

Описание товара:
Неприятные запахи растворяются в воздухе - просто и экологично: средство DuftaCar специально разработано для нейтрализации запахов органического происхождения: от дыма, еды, мочи, пота, рвоты, домашних животных, бензина, масел внутри транспортных средств. DuftaCar надежно устраняет запахи в автомобилях, лодках, жилых прицепах, туристических палатках, автобусах, грузовиках - в том числе на обивке и текстильных  изделиях. Потенциальные потребители - автомобилисты, такси, транспортные перевозки, курьерские службы, экскурсионные туры - салоны автобусов, вагоны ж/д транспорта, салоны авиа – транспорта, владельцы яхт, яхт-клубы, клининг и пр. Купить средство для удаления запаха в салонах автомобилей онлайн по выгодной цене Вы можете в интернет магазине доставки товаров МЛК!

Характеристики:

  • Тип: спрей
  • Назначение: для удаления запахов с салонах автомобилей
  • Тип аромата: свежие
  • Объём: 1000 мл


Состав: вода, ферменты (энзимы) на основе растительных экстрактов, прочие ингредиенты < 1% (лимонная кислота, ПАВ-зерновые производные, полиспирты, консервант: CPC).

Производитель: Dufta, Германия

Бесплатная доставка товаров по Харькову.

Фото товара является собственностью интернет магазина МЛК.

Похожие товары
Смотрите также
Информация
Идет загрузка данных